Trendy Craft Toz Beton 1,5 KG

En Geç 05 Ekim Perşembe Günü Kargoya Verilir...

TCB15

Yeni ürün

78,50 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Kullanım Talimatları

Karışım Oranları 100 g özel karışım toz beton ve 20 ml=g su (Karışım oranları dantel, kumaş vb. farklı malzeme uygulamalarına göre değişiklik gösterebilir.)

Belirtilen karışım oranlarına göre, özel karışım toz beton kabın içine koyup yavaş yavaş su ekleyerek homojen ve pürüzsüz hale gelene kadar sürekli karıştırın. Kalıbınızı iyice yağlayarak, sertleşmeden önce 7-8 dakika içinde beton karışımı kalıba dökün. 15-20 dakika sonra dokunma kuruması sağlanır. En iyi sonuç için bir sonraki gün kalıptan çıkarılması önerilir. Kuruma süresi hava koşullarına ve kalıba göre değişebilir. Daha akışkan madde için önerilenden daha fazla; katı malzeme için, önerilenden daha az su ekleyin.

Instructions

Mixing Ratios 100 g special mixture powder concrete & 20 ml =g water (Mixing ratios can differ according to different material applications like lace, fabric etc.)

According to the mixing ratio, put the concrete powder into a case and add the needed amount of water gradually and stir the powder continuously until a homogenous and smooth casting compound is composed. Grease your mold well enough and pour the concrete mixture into it in 7-8 minutes before hardening. In 15-20 minutes, it becomes solid enough to touch. For the best result, take out from the mold next day. Drying time may change according to weather conditions and mold. For more solid material, use less water than recommended; for more fluid material add more water than recommended.

 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünü: 1

Bu ürünü alan müşteriler bunlarıda aldılar:

Menü