EPOKSİ REÇİNE BARDAK ALTI KALIP - DALGALI YUVARLAK - B14

En Geç 03 Nisan Pazartesi Günü Kargoya Verilir...

DEVPA24783

Yeni ürün

55,08 TL

Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Dalgalı Yuvarlak - Bardak Altı Reçine Epoksi Kalıp - 11.5 x 11 cm

Reçine epoksi silikon enjeksiyon kalıplar ısıya dayanıklı ve kolay ayrılan yani ürün kuruduktan sonra çıkartılabilen reçine epoksi dökümlerinde hızlı kurmasını sağlayan ısı derecesi yüksek olan ortalama 200 ila 300 derece arasında sıcak ortamda koruyabilen bir reçine epoksi kalıbıdır Ayrıca silikon kalıplarımız birçok kez kullanılabilen  tek seferlik olmayan reçine kalıplardır. Birçok alanda da kullanılabilen reçine epoksi kalıplar sizlerin hayal gücü ne bağlı olarak birçok sektörde de farklılıklar oluşturabilir.

Kullanım : Epoksi reçine bir kaba dökülüp yavaş yavaş hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır . Karıştırma işlemini sağda sola , soldan sağa ve aşağıdan yukarıya olacak şekilde 2-3 dakika boyunca iyice karıştırın. Karıştırma esnasında karıştırma çubuğu kabın dibi ve kenarlarına değdirilecek homojen bir karışım sağlanmalıdır.Daha sonra karışım 5 dakika dinlendirilir ve kalıba dökülerek kurumaya bırakılır. Yaklaşık 6 saat sonra elle dokunabilir hele gelir. 12 saat içinde tamamen sertleşir.48 saatte çizilmez bir cam halini alır. 

Renk : Şeffaf 

  • Önenmli uyarı :

    • Kalıbınıza iyi bakmakla beraber kullanım şekli temizlik aşamaları gibi işlemlerde daha uzun kullanmanızı sağlayabilirsiniz.
    • Alkol bazlı olmayan ıslak mendil ise temizlemede en iyi kalan epoksi sıvılarını temizlemede en etkenli malzemedir.
    • Silikon kalıplara kesinlikle alkol ve solvent bazlı ürünler ile temizlemeyiniz ve kalıp içine kesinlikle parmaklarınızla dokunmamaya özen gösteriniz.
 
Taksit Seçenekleri

Aynı kategorideki diğer ürünler: 5

Menü